Papirus Digital

Papirus Digital, Yapay Zeka Destekli OCR Çözümü

Teknolojinin gelişmesiyle, mevcut işlemleri hızlandırmak veya otomatize etmek üzere kullanılan yapay zeka (AI) teknolojisi, artık günlük yaşamımızda da çok daha fazla karşımıza çıkmaya başladı. Papirus Digital tarafından sunulan Yapay Zeka Destekli OCR Çözümü de bu teknolojilerden bir tanesi. Bu makalede, Papirus Digital’in Yapay Zeka Destekli OCR Çözümünün sunduğu avantajlar ve nasıl faydalandığıyla ilgili detaylara yakından bakacağız.

Yapay Zeka ve OCR

Yapay zeka kullanan OCR çözümü, görsel işaretlerden veri elde etmeyi veya bu verileri dijital ortama dönüştürmeyi amaçlayan bir yazılımdır.

Yapay zeka, bir veri kümesi için geçerli olan önermeleri yapan bir bilgisayar sistemidir. Yapay zeka, bileşenler arasındaki ilişkileri tanımlar.

Papirus Digital Nedir?

Papirus, yapay zeka destekli bir OCR çözümüdür. Papirüs, kullanıcıların görsel içeriklerden veri elde etmelerine olanak sağlar. Papirüs ile kullanıcılar hızlı ve etkili bir şekilde veri elde edebilirler. Bu hizmet sayesinde müşterilerimiz, mevcut dokümanları üzerindeki verileri dijital ortama aktarabilirler.

Papirüs, görüntü işleme ve yapay zeka teknolojilerini kullanarak belgelerden metinleri doğru bir şekilde ayıklar. Böylelikle, belgeleri daha hızlı ve daha doğru bir şekilde işleyebilirsiniz.

Yapay Zeka Destekli OCR çözümü Papirus Digital’i denemek için bize ulaşın.

Tüm Veri Yakalama İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın.